Онлайн-курси англійської у Cambridge Club: доступно, зручно, ефективно

Rehan
Онлайн-курси англійської у Cambridge Club: доступно, зручно, ефективно –  SoVa знає про все!

Якби іноземну мову можна було вивчити за помахом чарівної палички, як думаєте: Попелюшка обрала б танці в незручній сукні та туфельках на балу кілька годин? Нам здається, вона б обрала вивчення англійської у зручному домашньому одязі біля тепленького каміна, щоб потім втекти світ за очі від мачухи та сестер. Швидкого навчання ми вам не обіцяємо, але ефективність, результативність та можливість вивчати мову з будь-якого місця, у зручному одязі та без потреби покидати комфортні умови – гарантуємо на наших онлайн-курсах.

За останні кілька років світ змінився кардинально. Якщо раніше ми не могли уявити, як можна вчитись віддалено, то зараз ми не можемо зрозуміти, навіщо кудись виходити, якщо можна пройти навчання онлайн, а витрачений на дорогу час провести з користю і задоволенням. Саме тому ми розповімо про онлайн-курси англійської Cambridge Club, які допоможуть покращити ваш рівень знань, не виходячи з дому, та заощадити час і кошти на дорогу вам і вашим рідним.

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина отримувала найкращий рівень знань, але через роботу не маєте достатньо часу, щоб відвозити її на заняття та слідкувати за виконанням завдань, курси англійської для дітей онлайн – ідеальний варіант. Завдання проходять тричі на тиждень після уроків, вам не потрібно витрачати час на дорогу, а наші професійні викладачі вміють зацікавити та вмотивувати дітей настільки, що вони самі виконують завдання і з нетерпінням чекають наступного уроку.

Підлітки 13-17 років більш усвідомлені, у них є конкретна мета – вступ до вишу, тому ви можете їх записати на курси англійської для підлітків онлайн і бути впевненими у тому, що вони будуть сумлінно займатись. Адже наші викладачі завжди знаходять спільну мову з підлітками, обговорюють цікаві їм теми та застосовують передові технології у процесі навчання. Також серед наших викладачів багато молодих талантів, з якими діти та підлітки почуваються вільніше та комфортніше. До того ж, якщо у 9 класі отримати сертифікат, що підтверджує рівень знання мови В1, дитину буде звільнено від ДПА, а в 11 з відповідним сертифікатом рівня В2 випускник отримує «автоматом» 12 в атестат.

Також у нас є онлайн-курси англійської для дорослих (і навіть дуже дорослих) людей, які тільки починають вчити мову або які хочуть вдосконалити свої знання та навички та підтвердити рівень міжнародним сертифікатом. У вас може бути будь-яка мета: покращення розмовної англійської для подорожей, підвищення та підтвердження рівня для роботи чи працевлаштування, зміцнення навичок письма для роботи за кордоном чи ведення блогу для іноземців, швидке вдосконалення побутової мови для еміграції та багато інших нестандартних ситуацій, для яких ми можемо запропонувати підходящі рішення. Наприклад, якщо вам не комфортно займатись у групах або ви любите, щоб вся увага викладача була прикута до вас, можете обрати індивідуальні курси з англійської онлайн.

У ситуаціях, коли вашому колективу треба вдосконалити рівень англійської (міжнародний контракт чи замовник з-за кордону), курси бізнес-англійської онлайн стануть вам у пригоді. Це зручно, адже не треба затримувати колег на зайву годину на роботі, а лише підібрати зручний час, щоб вони вчились з дому, економно, бо немає необхідності платити за курси кожному окремо, індивідуально, оскільки ви самі можете обрати, який напрям вам треба підтягнути та лексику в якій галузі діяльності вивчати.

І наш найпопулярніший продукт серед людей за кордоном – онлайн-курс підготовки до B2 First – одного з найзатребуваніших міжнародних тестів з англійської мови. Цей курс повністю спрямований на ретельну підготовку до іспиту Cambridge English B2 First: студенти разом з викладачем відпрацьовують усі компоненти іспиту (читання, вживання мови, письмо, аудіювання та усне мовлення) та дізнаються секрети для його кращого складання, а також проходять пробні тести у максимально наближених до реального іспиту умовах.

Також зверніть увагу на літній інтенсив English Skills Booster 1, якщо вам необхідно швидко покращити мовні навички і ви не боїтесь багато працювати. А для дітей це ідеальний варіант провести літні канікули весело і з користю, завести нові знайомства та суттєво підтягнути рівень англійської. Онлайн курси англійської.

Ви можете вивчати англійську вдома на дивані, у затишному європейському кафе чи після пар в престижному іноземному університеті, наші онлайн-курси англійської доступні будь-де. Зараз світ ближчий, ніж будь-коли, англійська мова – ваш квиток до нього, а школа Cambridge Club – ваш шлях до отримання цього квитка. https://cambridge-club.kyiv.ua/ua/onlayn-obuchenie/

Leave a Reply

Next Post

School Photography Clubs - Suggested Activities

Here are some suggested activities for School Photography Clubs to consider. 1. Focus on History. Review the development of the photographic process, camera obscura, and the evolution from film to digita. Construct a pinhole camera. Dust off some old 35mm manual bodies and shoot a few rolls of film. 2. […]